Zboží vám zasíláme prostřednictvím společností PPL (standardní balíky) nebo Toptrans (atypické/nadměrné zásilky + paletová přeprava).

Při odběru zboží za více než 6.000 Kč máte dopravu ZDARMA.

U větších objednávek se vyplatí nám zavolat nebo poslat vzkaz a nezávazně si vyžádat kalkulaci naší nabídky. Kromě dopravy zdarma totiž můžete jako firemní (B2B) zákazník dosáhnout i na výrazně lepší ceny produktů (viz: kontakty).

Standardní zásilky (PPL) jsou takové, kde se všechno objednané zboží váhově i objemově vejde do jednoho balíku. Limity jsou 31,5 kg a rozměry 120x60x60 cm, resp. součet obvodu a délky max. 360 cm. Cena je 182,- Kč (včetně DPH) za jeden balík.

Nestandartní zásilky (Toptrans) = vše co se nevejde do balíku. Např. vysokonosnostní textilní vazáky, které jsou sice relativně lehké, ale přitom velmi objemné; C-profily, které jsou příliš dlouhé nebo vázací řetězy větších nosností, které mohou překračovat váhový limit atp. atp.

Protože u Toptrans je cena kalkulována dle několika parametrů – hmotnosti, objemu, vzdálenosti, ale třeba i míry využití dálnic (mýto) – nelze ji přesně spočítat předem. Po přijetí objednávky spočítáme dopravné a vždy vás obratem kontaktujeme pro definitivní odsouhlasení finální ceny.